Hizmetlerimiz

Ters Projeksiyon Filmi Uygulamaları

      Şeffaf ters projeksiyon filmi / Hologram vitrin cam filmi:  Bu uygulama genellikle müşterilerimizin kararı doğrultusunda vitrin camlarının kapanmamasının gerektirdiği durumlarda kullanırız.  Tamamen kendi ithal ettiğimiz ve sadece kendi projelerimizde kullandığımız hologram cam filmlerimizi kullanırız.  Cama özel solüsyonlarla yapıştırıldıktan sonra daha önceden belirlemiş olduğumuz projeksiyonunuzun montajını tamamlarız.

      Hologram vitrin cam filminde ya da şeffaf ters projeksiyon filmi uygulanırken  dikkat edilmesi asıl gereken konu içeriktir. İçerik de hologram  olmalıdır. Aşağıdaki deki gibi sadece ürünün kendisi olmalı arkada sonsuz fon olmalı. Böylece ürün objemizin arkası şeffaf kalacağı için derinlik etkisi dolayısıyla hologram görüntüyü verecektir.  Tabi normal videolarınızı da rahatlıkla görüntüleyebileceksiniz.

Gri ters projeksiyon filmi uygulaması : Gri ters projeksiyon uygulamasını genellikle vitrinlerinde büyük ve led ekranlara kıyasla çok daha ekonomik kaliteli görüntü almak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.  Gri ters projeksiyon vitrin uygulamasında cam tamamen ya da kısmen kapatılır ve iç taraftan projeksiyon ile görüntü filmin üstüne yansıtılır. Dışarıdan da cama sıfır ve büyük boyutlu  sebebiyle dikkat çekici bir vitrininiz olur.  

Hologram Box:  Üretimi tarafımızdan yapılmakta olan Hologram kutu olarak da bilinen uygulamamız bir kutu ya da kasnak içerisinde özel teknikle görüntü oluşturulması yöntemidir.  Şekil itibariyle Z sistem de denilmektedir.  Hologram Box yöntemivitrin, lobi, konser, etkinlik, fuar ve müze gibi çok çeşitli ortamlarda kullanılır.   

İstenilen boyda üretebilmekteyiz.  A4 görüntü boyutundan insan boyunda görüntü boyuna kadar hologram box üretimimiz mevcuttur.  Camı özel reçeteyle bu işe özel  olarak üretilmekte olup hologram görüntü açma  özelliğine sahiptir.  Yaptığımız demolara ve teslim ettiğimiz işlere buradan bakabilirsiniz.

Hologram Piramit:  Hologram Box ile aynı mantıkla çalışmaktadır. Ancak hologram piramitte  3 tarafından da görüntü alınabilmektedir. Hologram piramit  vitrin, lobi, konser, etkinlik, fuar ve müze gibi çok çeşitli ortamlarda kullanılabilmektedir.   

İstenilen boyda üretebilmekteyiz.  A4 görüntü boyutundan insan boyunda görüntü boyuna kadar hologram piramit  üretimimiz mevcuttur.  Camı özel reçeteyle bu işe özel  olarak üretilmekte olup hologram görüntü açma  özelliğine sahiptir.  Yaptığımız demolara ve teslim ettiğimiz işlere buradan bakabilirsiniz. 

Ayrıca sadece bu ürüne özel hazırladığımız  www.hologrampiramit.com  sitemizi de inceleyebilirsiniz. 

Sanal Asistan:  Sanal asistan projeye özel hazırlanmış bir yüzeye ters projeksiyon yöntemiyle görüntü yansıtma ile yapılır.  Her türlü karşılamalarda, fuarlarda, lobilerde, yönlendirme görevlerinde, insanın olduğu her yerde kolaylıkla kullanılabilecek bir yöntemdir.  Sanal asistan ile yapılabileceklerin bir sınırı yok.