Hizmetlerimiz

Ters Projeksiyon Filmi Uygulamaları

Vitrininiz sizi yansıtır, bu uygulamamızla vitrininiz siz ne isterseniz onu yansıtacak. Vitrininizin boyu ne olursa olsun o boyda videolarınız, animasyonlarınız, reklamlarınız yoldan geçen insanların dikkatini çekecek.

Üstelik hologram ters projeksiyon film teknolojisi ile vitrininiz kapanmayacak ve inanılmaz dikkat çekeceksiniz. Çok yeni olan bu teknoloji ile bir an önce tanışıp rakiplerinize fark atmak için bizimle iletişime geçiniz.


Aradığınızda yerinizde ücretsiz keşif yapıyoruz*.  Hangi tür bir ters projeksiyon filmi ve projeksiyon cihazı kullanılması gerektiği konusunda bilgi veriyoruz. 2 adet  3D  logo ve 1 adet katalog** slayt hediye ediyoruz . Fiyat konusunda da anlaşma yapıldıktan sonra size uygun bir zamanda bir gün içerisinde anahtar teslim iş bitiriyoruz.

Sonrasında da grafik tasarımlarınız konusunda da destek vermeye devam ediyoruz.

*  Ücretsiz keşif İstanbul ili sınırları içerisindedir. Şehir dışı için fotoğraf ve net ölçüler talep edilebilir.
*  Katalogda kullanılacak fotoğraflar firmanızdan talep edilecektir.

 

Ayrıca Firmamız Hologram konusunda oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir.

Hologram Piramit,    Tamamen yerli imkanlarla (camı dahil) ürettiğimiz 3 tarafından görüntü alınabilen bir ürünümüzdür.  Kiralanabilir, satın alınabilir.

Holo-Kabin / Holo-Box   Tamamen yerli imkanlarla (camı dahil) ürettiğimiz tek taraflı hologram görüntü alınabilen bir ürünümüzdür.  Kiralanabilir, satın alınabilir

Sanal Asistan :   Fuar- Lobi Karşılama uygulamaları için kullanılabilecek bir üründür. Anahtar teslimi firmaya özel hazırlanır.

Holo-Smoke:  İçinden geçebileceğiniz bir hologram uygulamasıdır. Arge aşamasında